Biz Kimiz?

Babahasan Telekomünikasyon, Sektörün öncü şirketleri arasında geniş hizmet alanları hedefleyerek 2016 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz müşterilerine sunduğu ekonomik ve kaliteli çözümlerle konusunda güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.

Telsiz, Haberleşme sistemleri ve alt yapıları üzerine, Dünyanın en büyük Telekomünikasyon ve teknolojik firmalarından olana HYTERA, MOTOROLA ve ZER markasının Temsilciliğini yapmaktadır.

Kurumlara, kuruluşlara ve Bireylere İletişim ihtiyaçlarının tümünü tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

Pazara sunduğu her ürün için teknik servis hizmetini en az 10 yıl süre ile verebilecek şekilde elektronik komponent ve aksam bulundurmakta, branşında başarı sahibi olmuş ve tecrübeli teknik personeller ile kalite standartlarına uygun servis birimiyle satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

Telekomünikasyon alanında 25. Yıllık tecrübemizi ve Dünyanın seçkin markalarını edinilmiş kendi deneyimleri ile Türk insanının beğenisine sunmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

İnsana saygı anlayışını, kuruluş felsefesinin bir parçası olarak daima taşımış ve ticari konularda atacağı her adımda bu anlayışı barındırmayı vazgeçilmez ilke olarak kabul etmiştir.


Bizi, Biz Yapan Değerlerimiz!

Değerlerimiz

Müşterilerimiz, Çalışanlarımız, İşbirliği yaptığımız Kuruluşlar ve Toplum için Katma değer yaratarak çalışmak. Dürüst ve Güvenilir, Etik değerlere ve Çevreye saygılı olmak. Çalışanların memnuniyetini ve sürekli eğitimini sağlamak. Yenilikçi ve Dinamik olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyetini tüm çalışmaların odağında tutmak.

Bizimle İletişime Geç
Open chat